Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajból kék haj? Fodrász...

Fekete hajból kék haj? Fodrászok, tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Az eredetileg szőkésbarna hajamat, már 17 éves korom óta festem feketére. Most 21 évesem úgy döntöttem hogy extrémebb színre szeretnék váltani. A hajam vállig érő, elég ellenálló. Szeretném kékre festetni és ehhez szeretnék keresni egy aránylag jó áron dolgozó fodrászt Budapesten. Tudnátok nekem ajánlani egyet akivel személyes tapasztalatotok is van?:) Ha esetleg fodrász is olvassa a kérdést, elmondaná hogy körülbelül milyen összegre számítsak a leszívás/festés kapcsán? Én nagyon nem vagyok képben.

2017. máj. 15. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Kékesfeketét vagy kéket szeretnél?
2017. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Halvány kéket. Ezért szükséges sajnos leszívatni. :/
2017. máj. 15. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Én így vagyok, tehát feketéből lett kék hajam, és első két festésre még nem volt a legjobb színe... Kicsit narancssárgás lesz, amikor kopik ki, akkor meg végképp. Harmadik festéstől viszont már jó :)
2017. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!