Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör a hajvégem! Vasaljam...

Göndör a hajvégem! Vasaljam vagy ne?

Figyelt kérdés

Növeszteni szeretném a hajamat körülbelül váll fölé egy kicsit, de inkább csak oldalt

a baj az, hogy ahogy hosszabbodik, egyre göndörebb a hajam vége, ezért rendre úgy néz ki napközben a hajam, mint egy madárfészek...


mit tehetnék, hogy ne göndörödjön? vasalnám, de elég b*zisnak tartom az ilyesmit, de mást meg nem tudok...



esetleg pár kép, bár annyira nem látszik:


[link]


[link]


ja és 16 vagyok, ha ez esetleg számít valamit


2010. máj. 16. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj de cuki pasi vagy!:) Szerintem ne csinálj semmit a hajaddal ez így tökéletes,mégha növeszted is jó hogy ilyen a vége. Nekem bejön.

De ha nagyon akarod fújhatsz rá egy kis lakkot vagy tehetsz rá zselét és próbálhatod formázni. Vagy menjél el drogériába,esetleg nagyobb bevásárlóközpontba és próbálj ki valamilyen hajegyenesítő krémet. Azt nemtudom hogy ezek használnak, de én is tervezem hogy veszek a napokba.

De akkor is ígyvagy a leghelyesebb....


15/L

2010. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

21:56

köszi, ez kedves :)

van pasid? XD

2010. máj. 16. 22:05
 3/10 A kérdező kommentje:
egyébként majd megvárom mások válaszát is, és az alapján mérlegelek, mert nekem csak az számít, hogy ha hosszabb is lesz, suliban nappal ne úgy nézzen ki a hajam, mintha egy ápolatlan tirpákgyerek lennék, akiknél a fésű az a gereblye...
2010. máj. 16. 22:06
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

21:56-os vagyok. Igen van,de ha nem lenne komolyan első dolgom lenne felkutatni téged:D Amúgy a barátomnak kicsit váll alá ér a haja és neki is olyan hogy a vége göndör. Egyátalán nem rossz szerintem az ilyen frizkó:D

Ó jut eszembe, ha megy a stílusodhoz kipróbálhatsz egy hajráfot is. Ehhez kell egy bizonyos hossz, mert mostmég érdekesen festene:D De szerintem abszolút jól tud állni náhány pasinak.

2010. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

de kár... :( :D

mi az a hajráf? :D

2010. máj. 16. 22:56
 6/10 anonim ***** válasza:
A hajráf a női hajkoronába való, férfiakon nem mutat jól, kivéve, ha nem bánod, hogy így kétségeket ébreszthet a nemi identitásod :DD Szerintem is egyedivé tesz téged a frizurád, sokkal vagányabbnak találom, mint a vasalt hajú tömegjelenséget ;) Egy kevés zselé, és könnyebb lesz az élet :D
2010. máj. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jaaj sztem az tök cuki :D ne vasald!!!
2010. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vasald !!! tök jól fog állni :) csak ne vidd túlzásba :S:)
2010. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sztem aranyos ahogy kikunkorodok:)De csak szólok ha vasalod a hajadat akkor teljesen töredezett lesz bár gondolom mivel fiú vagy ezért ez annyira nem érdekel:P
2010. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

1 vasaljam és 4 ne vasaljam

oké... :D


kösz lányok ^^

2010. máj. 18. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!