Divat a dauerolt haj?

Figyelt kérdés

Hosszú dauerolt barna hajam van. Szeretem magyon, viszont nem sok lánynak látok ilyet.

22/L



2017. máj. 22. 10:42
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem divat egyáltalán, legalábbis én nem látok senkin ilyesmit, de ettől még jól nézhet ki.
2017. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Ne a divat után menj. Azt csináld ami jól áll , amibe jól érzed magad. Sőt amivel egy kicsit egyedi is leszel.

Én piszkosul utálom mikor egyik nő megy a másik után ,semmi ötlet, egyéniség vagy kreativitás nincs bennük.

Ez a mostani levasalt divat haj meg egyenesen ronda.

De divat !!!

A múltkor volt a tv-be egy vetélkedőbe egy csaj, annak be volt fonva a haja. Féloldalt indult és hátúl le a másik oldalra. Valami nagyon szép, egyedi fonás volt.

2017. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A dauerolt haj alatt mindenki azt a 70-as évekbeli birka frizkót érti. Elmegy melette egy dauerolt hajú lány fogalmad sinxs rola h az dauer mert nem úgy nézki mint egy birka. Szóval ezzel azt akarom mondani hogy a 21. Századba bizony már olyan az eljárás hogy nem ba ssza szét a hajunkat a dauer perzze ez mellé még jön a megfelelö ápolás.
2017. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!