Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés fogyó holdnál!?

Szőrtelenítés fogyó holdnál!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti már próbáltátok ezt a módszert? Hallottatok már róla? Esetleg van köztetek olyan aki már kipróbálta? Mik a tapasztalataitok?

Én nem rég hallottam róla , hogy ha fogyó hold idelyén gyantázzuk,epiláljuk a lábunkat akkor a szőrszállak egy idő után elvékonyodnak , halványodnak. Évek multával (általában 2-3 év) el is tünnek. Ki szeretném én is próbálni, de kíváncsi vagyok a véleményeitekre , tapasztalataitokra.

Előre is köszönöm a válaszokat.

15/L



#Hold #szőr #szőrtelenítés #eltűnő szőrszállak
2017. máj. 22. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ó te jó ég. Nem. Dehogy. Küldj már erről tanulmányt, kutatást, akármit, hogy ezt valamivel is bizonyították. Antalvali meg a Nőklapjacafe nem forrás.
2017. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fekete kakast nem kell áldozni? Dehogynem, csak ezt nem merik kiírni a nőimagazinok :P


A holdnak van hatása erre-arra, pl. ár-apály jelenség, de az ember szőszálaira... Erősen kétlem.

2017. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez afféle ezoterikus humbug, semmi alapja nincs. Az viszont nekem bevált, hogy a mensi 6 napja körül epilálok, olyankor szinte alig érzem. PMS idején, mensi első napjaiban és peteéréskor is sokkal érzékenyebb a bőröm.
2017. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez olyan, hogy ha évente 1x leborotválom, majd figyelek rá, hogy fogyóholdkór(osan) csináljam... hát persze. :D
2017. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!