Hajfestés otthon?

Figyelt kérdés

amiatt akarom otthon festeni a hajam, mert eddig szőke voltam, most barna lettem, de nem olyan mint régen! :( A drogériákan viszont láttam hogy hasonló színű festékek vannak.

Oxyt hol leht kapni? És kesztyűvel kézzel is fel lehet vinni a festéket, mint a sampont, úgy is?



2017. máj. 23. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Inkább menj fodrászhoz.
2017. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ott csak ilyen melegbarna árnyalatok vannak, az enyém meg hidegbarna.
2017. máj. 23. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Akkor rossz fodrásznál voltál. Mi az hogy csak meleg barna árnyalatai vannak? Otthon meg ha befested lehet nem oylan színű lesz mint amit te vársz. Hidd el a fodrász jobban ért hozzá mint te.
2017. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hideg barna is van, csak olyat kell választani a palettáról.
2017. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mindig olyat válassztottunk, aztán teljesen más ltt :c pedig márkás fodrászatokban is jártam..
2017. máj. 23. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Drogériákban egybe van csomagolva a festék és az előhívó. Van hozzá csomagolva kesztyű is.

Két fajta van. 1. amit felkensz a kezeddel, ezek sűrűbben, habosabb állagúak. 2. amihez kell kis keverőtál és ecset is, ezek folyékonyabbak.

A színválasztásnál figyelj nagyon, a számokat nézd, és vedd figyelembe, hogy "fodrász" nyelven mást jelentenek a színek, mint hétköznapi értelemben. Pl. az én hajfestékem száma és színe is sötétszőke. Hétköznapi szemmel nézve totál barna a hajam, egyáltalán nem világos.

2017. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szóval hamvas színt akarsz. Lorealból, Garnierből .1-re végződik a hamvas festékek színkódja, Syossból -5-re, a Schwarzkopf festékeket meg még nem sikerült megfejtenem de ha valaki tudja írja le
2017. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!