Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szakáll állna jól...

Milyen szakáll állna jól nekem, ha egyáltalán valamelyik jól állna. Amit kezdek az jól állna nekem? 22F (kép)

Figyelt kérdés

Ez a fejem:

[link]


és ez amit jelenleg is kezdek növeszteni, de valamiért a hátsó kamerán egyelőre nem látszik, pedig vakuztam is! Na első kameráról a fénybe dugva a pofám:

[link]


Na már most az elképzelés az lenne ami látszik is, kivéve a bajusz. Az mint borosta funkciónálna csak tovább, mert a bajusz nem áll jól vagyis olyan furcsa az akjam fölötti rész egyik oldala minimálisan kint van és nem szimmetrikus... :/


Így milyen lenne, vagy milyet ajánlanátok?



2017. máj. 23. 22:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi egy kicsit szétszórt lett ez így, megcsináltam a két képet és sietve felhánytam a netre majd írtam ki a kérdést, csak ezért van!
2017. máj. 23. 22:24
 2/13 A kérdező kommentje:
Most nézem a szokottnál is sötétebb a hátlapié. :O Sorry, egy kicsit húzzatok fel a fenyerejét ha nézitek mert így autón hagyva a fényerő, nagyon sötét... De lehet csak nálam, nem tudom mi van ezzel az iphonenal.
2017. máj. 23. 22:28
 3/13 anonim ***** válasza:

Imádom a szemöldöködet - bocs, ezt muszáj volt megjegyeznem.

Valami jobb frizura kéne ide szerintem, illetve eléggé szögletes arcod van, én valami ilyesmivel tudnám elképzelni:

[link]

Már ha tényleg szépen, egyenletesen tud nőni.

2017. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

# 3

Köszönöm! :) Karban is van tárva szóval nem termesztés, vagyis hát a szedés miatt mondom ezt. De azt magamnak csinálom! :D Évek óta így van, amúgy két dagadt hernyó lenne! :D

Küldött képen hát, neki szerintem elég dúsan nő a szakálla, én nem vagyok ilyen szerencsés. :/ Egybe sem nagyon tudnám hozni a szakállt a bajusszal és bajuszt nem is szeretnék mert ugye nem szimetrikus a szám vagy hogy mondjam, plusz vényak az ajkaim, így elveszne a bajusz miatt. :/

Mit gondolnál erről csak úgy hogy bajusz nélkül? Kicsit nem hosszú ez? Valahol azt olvastam túl nagyra sem szabad hagyni mert akkor igénytelenségnek is tűnhet.


A férfi haja is tetszik és jópár éve nekem is ilyen volt, viszont örököltem egy kis férfias kopaszodást. Két oldalt tudod. Valószínűleg azért ment ilyen fiatalon végbe mert sokat edzek és ez nyomja a DHT-t is, annak ellenére, hogy natúral edesről van szó. :/

Nem feltűnő, sőt jól is áll, többek szerint, csak így jó pár frizurarol le kell mondanom. :/

Kopasz nem akarok egyelőre lenni, isten ments ezért választottam ezt a frizurát amivel még maradt hajam és fogjuk rá hogy jól áll.

2017. máj. 23. 22:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia! :D

Eloazor is forma vagy, feldobtad a napom. :) :D


Amugy szerintem a korszakall jol allna neked :)

2017. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyebkent a borosta is jol all szerintem.
2017. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát még sokat kéne nőni, akkor kiderülne mi áll jól igazán
2017. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

# 5-6

Köszi! :D


# 7

Mármint korban vagy mire érted ezt? Évekkel később több szőr hagymám fog aktívalizálódni?

Nem marad ez a vonal? ZZ topos is lehetek akár?

2017. máj. 23. 23:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok,

Ejj bocsi, remélem nem sértettelek meg, azt hittem, nyírva van a hajad. Nem rossz végül is, csak én mondjuk szeretem a több hajat.

Amúgy meg imádom a bajuszt, nem nagyon tudom elképzelni, mi lehet az ajkaddal, hogy nem állna néked jól, de nincs probléma akkor sem, ha nincs bajusz, csak szakáll. Bár szerintem egy erősebb borosta is jól állna pusztán.

Amúgy amit linkeltem szerintem nem igénytelen.. Persze, mindenki mást mond, mindenki máshogy gondolja. Nekem bejön, valakinek nem. :D

2017. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy a hetes szerintem az egyenlőre-nem-létező szakálladra értette a növést. :D
2017. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!