Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a hosszú hajammal?

Mit tehetnék a hosszú hajammal?

Figyelt kérdés

Nos lassan másfél 2 hónapja ücsrgök itthon max úgy mentem el itthonról hogy sapkában vagy kapucniban...


Nos a lényeg :S hogy lapockáig/hát középig érő hajam van, már ha mondható annak...

Mivel azt vettem észre lassan 2 hónapja hogy hullik vagy törik kicsit de inkább hullik.

nos a elején még csak pár babahajszálam lett ez oké eltűrtem, de mostanság úgy ettem észre hogy mintha a fele hajam kihullott volna vagy eltört volna.

egyszerűen nem érzem már soknak s azon filózok hogy levágassam.

Kb 6-hónapja volt lépcsőzetesen levágva fodrász barát által az oké.. no de az hogy most ilyen helyzetbe nem tudom mit tegyek.(Szinte még soha nem látta fodrász a hajamat)

A fele babahajszál a másik fele meg hosszú..


Nya segítsetek- nem tudom mit kezdjek vele :S

S anyám zaklat hogy miért nem mozdulok már ki....


21/F



2017. máj. 25. 04:54
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Jézusom.... Ezt az életképtelen embert!


"Nya" !


Búzi-e vagy?

2017. máj. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Talán menj el és vágasd le?..

Vagy megvárod míg Aranyhaj leszel?


Bár lehet hogy ez kamu kérdés

2017. máj. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ember, nemár...

Menj és vágasd le!

2017. máj. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

21 évesen ne írj már úgy mint egy 10 éves.

Ha meg annyira hullik a hajad menj el orvoshoz inkább kivizsgáltatni magad. Meg talán utána fodrászhoz. Tényleg ennyire életképtelen vagy?

2017. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!