Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barátnőim ajánlották a dermofi...

Barátnőim ajánlották a dermofilpasztát pattanásra és nekik használt . És aki aki használta. Tényleg segit?

Figyelt kérdés

2017. máj. 26. 20:35
 1/2 anonim válasza:
Szia:) En nagyon sok mindennel probalkoztam mar, es talan mist lekopogom kezd javulni a borom. Probaltam a dermofil pasztat nekem annyira nem jott be mert sok miteszer vagy pattanas volt az arcomon ha csak egy ketto van neked erdemes megprobalnod. Most en a parajdi soszappant hasznalom eloszor nagyon csunya lett tole a borom mert kitisztitotta de ket het utan vagyis most mintha kicsereltek volna. Nem azt mondom hogy semmi miteszer de nekem hihetetlen csunya volt es ez segitett
2017. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használj szódavíz+ásványvíz keverékét.Kis pohárba beletöltök mindkettőből,és vattával felviszem az arcomra minden este.Pattanást,már csak hírből ismerem,és mitesszereket is szépen eltüntette.A legjobb a Balfi ásványvíz,mivel abban van a legtöbb ásványianyagtartalom.
2017. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!