Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani Pesten...

Tudnátok ajánlani Pesten magán bőrgyógyászt?

Figyelt kérdés
Elég csúnyán pattanásos az arcom és a hátam, kozmetikus pedig szerintem kevés ide. Egy ismerősöm ajánlotta az aesthetica-t, de ott csak a konzultáció díja 11 ezer...

2017. máj. 27. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasonló pattanásokkal szenvedő egyed vagyok.

Mindenhol ilyen drága. Annyira felbosszantott, hogy inkább magam orvosa vagyok. Ha egy év alatt nem javul, vagyonokat fogok költeni magándokira.

Viszont! Most próbálkozom.

Sok víz, zöldtea, májtisztító tea. Acneroxid 100mg, szalicilsavas hámlasztó gyógyszertárból (párszáz ft), fekete mannaszappan.

Ha lány vagy, hazaérsz egyből le a sminkkel, micellás vízzel! Fontos a hidratálás, szóval utána a bőrödre valami hidratáló.

Felváltva használom estére a kettő kencét, mannaszappant minden fürdésnél.

Nagyobb durva pattanásokra gyógyszertári alkohol (újabb párszáz) emellett is fontos a hidratálás.

A hátadon az acneroxid csodát művel, arcon eléggé szárít.

Pár hónapja nekem múlnak ettől a mitesszerek és a nagyobb piros akné-szerű pattik.

Próbáld meg ezzel. :)

Esetleg allergiateszt,hormonteszt.

Sok sikert!

Egy sorstársad.

2017. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!