Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Iszonyat csunya hajra mit...

Iszonyat csunya hajra mit ajanlatok?

Figyelt kérdés

A hajam egyszeruen rettenetesen nez ki. Sirok minden alkalommal amikor tukorbe nezek.

Par eve festem (3 kb) szokere, nagyon hulye otlet volt, nagyon tonkre ment, a vallamig sem er mar, a vege folyton visszahajlik, tobb torik le mint no, egyik oldalt rovidebb mint a masik, kesz katasztrofa.

6 honapja nem festem ,azota le van nove 6 cm. de folyamatosan torik most is, nem vasalom .

Kiengedve nem tudom hordani, muszaj mindig felkossem, vagy beszaritsam hajszaritoval es kerek fesuvel. Nagyon elegem van belole, ossze-vissza toredezett.

valaki volt vagy tud ilyen helyzetet?Mi a megoldas ra? Helyre jon meg valaha? A lenott haj egeszsegesebb lesz?

Valaszokat koszi



2017. máj. 27. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
sapkát.
2017. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami lenő festetlen haj az teljesen egészséges. Fesd vissza az eredeti színedre és növeszd le az egészet. Sok balzsam, hajpakolás, kókuszolaj segít valamit. Ja és a hajszárítót jobb lenne ha kerülnéd, az nagyon kiszárítja, tudom h csak úgy tudod hordani de sajnos nagyon roncsol a hajszárító. Lehet ha abbahagynád kevesebbet is töredezne
2017. máj. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A krémmánián tudsz nézni hajpakolásokat és vélemények, pontozással is vannak róluk így be tudod lőni, melyiket tudnád használni.


[link]


A kókusz, olivaolaj is segít, ahogy írták.


Amúgy nekem is volt HÁZILAG (egy üveg bor után döntöttem így) szőkítve a hajam, én Alverde és Yves rocher cuccokkal tettem valamennyire rendbe, de sajnos csodaszer nincsen.

Most meg a fodrász nyírta túl rövidre, úgyhogy elkezdtem vitamint és Helia-D regenerot szedni, ettől picit gyorsabban nő.

2017. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es jól mondja, én is így hoztam helyre.
2017. máj. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerős helyzet, csak nekem nem festéstől, hanem vasalástól ment tönkre 2 évvel ezelőtt, ugyanis minden nap (!) vasaltam. Vissza kellett vágatnom a vállamig, annyira igénytelenül nézett ki. Ma már a derekamig ér, szóval ne aggódj, van remény :D

Először is, bármennyire is nem akarod, muszáj a törött részt levágatni. Hajszárítót kerüld, vagy ha nagyon muszáj, használj előtte hővédő spray-t és szilikonmentes hajvégápoló olajat.

Ezután én vagy fél évig nem engedtem ki a hajam, mert nekem magamon nem tetszett a rövid. Persze lehet, hogy neked jól állna, nem tudom. Kontyban hordtam vagy felkötöttem ilyenkor. Emellett sörélesztőt szedtem, attól egészséges marad a hajad.

Így 4-6 havonta vágattam 1 cm-t a végéből, és nagyon szép lett a hajam. Ezt ajánlom neked is :)

2017. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 6 cm lenövéshez fodrásszal csináltatnék hasonló barna ombre hajat,hogy meglegyen az átmenet amivel már szépen le lehet növeszteni az eredetit, és vágatnék pixie fazont vagy rövid bob hajat.így pikk-pakk megszabadulnék a sérült részektől és nem kéne kenegetni,meg erőlködni azon ami úgy is menthetetlen,csak karbantartani és kész.Az egészséges haj nagyon gyorsan nő.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!