Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hullik a hajam? Eddig...

Miért hullik a hajam? Eddig soha! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

20. életévemet töltöttem be, eddig soha nem hullott a hajam, most viszont elkezdett elég rendesen. Hajmosás után ha beletúrok, nagyon sok a kezemben marad!

Megmutattam fodrásznak, azt mondta rengeteg babahajam van és ne izguljak mert regenerálódik. Stresszelek is mostanában, ez is igaz. Hosszú is, tavasz is van. Mit lehet szedni rá? Vagy milyen vitamint egyek?

Lehet, hogy a fodrász azt mondta nyugodjak meg de én mégis idegeskedem miatta. Köszi! :)



2017. máj. 28. 21:27
 1/4 anonim válasza:
Ha eddig nem hullott akkor most a stressz miatt hullhat.
2017. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyan is hogy szezonális hajhullás. Ha van hozzá gusztusod, minden nap egyél meg 1 kocka élesztőt legaláb fél éven keresztül.
2017. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
DM hajvitamin :)
2017. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Élesztő.
2017. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!