Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, mitől függ, hogy a...

Lányok, mitől függ, hogy a hajatokban milyen a választék?

Figyelt kérdés

Látok olyan lányokat, akiknek szinte tökéletesen egyenes a választéka, másoknak meg törések és kanyarok vannak a vonalban.

Akinek szép egyenesen van elválasztva, miért? És akinek nem, az miért? Mitől függ a választék milyensége?



2017. máj. 29. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ha toresek,kanyarok vannak benne,az azt jelenti,hogy a szel tonkretette a hajam.

Egyebkent mindig szepen elvalasztom hajszaritas elott,meg vizesen,es igy tartos marad.

2017. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Én beletúrok a hajamba, és ahogy esik, olyan lesz a választék.
2017. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Az időjárástól. Ha fúj a szél, akkor nem marad egyenes, egyébként az.
2017. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem vagy 3 féle módon lehet elválasztani a hajamat:D a frufru részt(ami már nem az, mert lenövesztettem) is vagy ennyiszer. sose foglalkoztam vele, mindig összefogom kontyba vagy copfba és akkor már is eltűnik :D
2017. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!