Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti levágatnátok ilyen hosszú...

Ti levágatnátok ilyen hosszú hajatokat?

Figyelt kérdés

Ilyen hosszú,talán egy picit még hosszabb: [link]


Elég régen elhatároztam hogy megnövesztem derékig,de most úgy érzem nagyon unalmas.Még egy kis fokozatos vágás vagy oldal frufu sem dobja fel mert az oldalfrufruhoz nem jó a forgóm (csak a teljeshez) és az utóbbi időbe a hullámos hajam teljesen szög egyenes lett akármilyen fokozatosság van benne nem látszik.


[link] ilyen furfus rövidebb bob frizurára gondoltam,ami lehet hogy túl kislányos, de az alkatom meg van hozzá.Vagy ilyen hosszabb pixie : [link] Viszont tényleg baromi régen növesztem félek,hogy gyorsan megbánnám.Valami tapasztalat?Vélemény?



2017. máj. 29. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Derékig érő hajam van, és számtalanszor eljátszottam már a gondolattal, hogy rövidre vágatom. Sosem jutok el végül a megvalósításig, egyszerűen sajnálnám, pedig sok lányt ismerek, aki belevágott, és jól tette! Mert nagyon szexi, csinos az új hajával, és mégis... Én így érzem magam teljesnek, így nem, én nem vágatnám le :)
2017. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ugyan még nem ilyen szép hosszú, most a hátam közepéig ér kb... én a meleg idő miatt gondolkodtam rajta, de végül olyan alternatívát választottam, hogy a tarkómtól felfelé egy jó 10-15 centin lenyirattam fél centisre és a többit meghagytam hosszúra. nem fülled be annyira a fejem, pedig még így is iszonyú sok a hajam.... de nincs az az isten, hogy levágassam. addig akarom növeszteni, hogy gondot okozzon :D:D:D
2017. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb 5 milióért levágnám. Derékig ér a drágám. Nem adom senkinek😍
2017. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 jpeter1 ***** válasza:
71%
Én semmi pénzért nem válnék meg tőle. Fiú létemre tenyérnyivel a térdem felett van. Ez így extrém, nekem és a páromnak tetszik. Neki pedig a bokája felett kb egy tenyérnyivel ér. Ő sem vágatná le semennyiért.
2017. máj. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nagyon tetszenek a rövid hajú lányok, és az is, amikor ekkora változást bevállal valaki :) már csak ezért is azt mondom, hogy próbáld ki a teljesen rövidet, úgyis visszanő, viszont legalább nem ugyanazt látod mindig a tükörben :)
2017. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Le ne vágasd! Én biztos, hogy nem vágatnám le a helyedben.
2017. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!