Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőrre milyen termékeket...

Zsíros bőrre milyen termékeket ajánlotok?

Figyelt kérdés
A T vonalam nagyon zsíros viszont pattanasom az nincs szinte egy sem es barmilyen alapozot pudert promert is teszek fel par oran mar atzsirosodik,kifenyesedik a borom es nagyon zavar. Ha nincs rajtam smink akkor is ugyanez. Hasznalok mindenfajta arctisztitót meg pakolast is de a zsiros arcbor ellen nem nagyon tudok tenni semmit. A sminktermekek eleg jo minoseguek szerintem szoval nem hoszem hogy az a baj. Esetleg valaki akinek mar bevalt barmilyen termek iylen problemara leirnarok? Smink, pakolas vagy akarmi , minden johet

2017. máj. 30. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az Eucerin dermopurifyer termékek váltak be, főleg az éjszakai krém. Arra figyelj, hogy ne szárítsd ki a bőröd ,mert arra még erősebb zsírososással reagál. Púder helyett nekem nagyon bejött a sima babahintőpor, sokkal tartósabb a mattító hatása. Nagy púderecsettel viszek fel egy keveset az arcomra a sminkelés végén. Bár ha sötétebb a bőröd, lehet hogy sápasztani fog.
2017. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!