Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dm-ben kapható Das gesunde...

Dm-ben kapható Das gesunde plus hajvitamin vélemények?

Figyelt kérdés
Keresek valami jó hajvitamint, viszont olyan nevetséges árban vannak :D aki próbálta már, használja, annak mi róla a tapasztalata?

2017. máj. 30. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy egész dobozzal használtam el, és látványos volt. A hajhullásom egyik napról a másikra eltűnt, lett sok baba hajam, és a saját hajam is erősödött. Sokaktól hallottam mellékhatásként a pattikat, de nekem nem volt ilyen problémám. Összességében jó kis termék, kipróbálni mindenképp megéri.
2017. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
71%
Nekem inkábba a körmömön lehetett észrevenni a hatását, mert a hajam amúgy is nő mint állat. Viszont nekem nagy fájdalmas pattanások jöttek ki a hátamon tőle. Kár érte de abba kellett hagynom. Szerintem ősszel, amikor már nincs kint a hátam, elszedem ami megmaradt és meglátjuk. Egy próbát mindenképpen megér szerintem mert olcsósága ellenére a hatóanyagtartalma megegyezik a 4-5 ezer ft-os csodatablettákéval.
2017. jún. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én többször szedtem kúraszerűen, bevált.

de legutóbb pattanásokat okozott,úgyhogy nem szedem azóta minden nap.

de jó készítmény, szerintem sem éri meg ezeket az agyon reklámozott hajvitaminokat megvenni, amikor a dm-es is teljesen jó. a béresnek van még jó hajvitaminja, az sem drága én azt is szeretem.

szerintem egy dobozzal megéri kipróbálnod.

2017. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én szedtem 1 dobozzal, nagyon bevált!:-)) Nem jöttek ki pattanások, a hajam is dús és hosszabb lett tőle:-)
2017. jún. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nagyon jó, én is használom és egyik ismerősöm is. Nagyon durván hullott a hajunk. 1 hét után észre vehető volt a változás
2017. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nemrég kezdtem el, de sajnos az első levél befejezése előtt pattanások jelentkeztek rajtam. Nem sok, kettő, három, de nem mertem tovább kockáztatni. Amúgy nem vagyok pattanásos típus, ezért gondoltam rögtön erre, amikor a mellkasomon kibújt két apró
2017. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ma vettem én is egy dobozzal. Tudom régi poszt. De azóta biztos van róla több tapasztalotok ,írnátok róla ?
2021. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!