Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha folyamatosan...

Mit tegyek ha folyamatosan izzadok?

Figyelt kérdés

Kb egy éve kezdődött, hogy nagyon kezdtem izzadni. Sportolok, és amíg a többi lányon semmi jele az izzadásnak, addig nekem a hónaljamon nagy foltok keletkeznek. Nagyon kellemetlen, csak erre tudok koncentrálni, így a teljesítményem is romlik. Ha mondjuk elmegyek bulizni, akkor is csak nagyon bő és sötét felsőket tudok felvenni, mert hanem a sok ugrálástól nagyon hamar meglátszik az izzadság. Ami talán még ennél is jobban idegesít, hogy nem is kell semmit mozognom, a suliba ülök a padba, és a hónaljamnál úgyis izzadok. Szinte semmibe nem erzem jol magam ami nem sötét vagy bő.

Solutio Antisudoricat kerestem de nem kaptam, szóval ha bárkinek bármi ötlete van, jöhet.

16/L


2017. jún. 8. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál már?
2017. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!