Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös tipusú lány vagyok és...

Szőrös tipusú lány vagyok és gyantára szeretnék váltani, de félek hogy 2 gyantázás között csúnyán szőrös leszek, mit lehe ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Eddig borotváltam a szőrt, de ki akarom próbálni a gyantát, csak akkor megkell várni mígy megnő 4-5-6mm hosszúra a szőr, de ez nálam nagyon csúnya. Mi ilyenkor a teendő?
2017. jún. 14. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! (Ne nyáron...) Ha nem tetszik, még mindig ott az epilátor, nekem az vált be (szintén nagyon szőrös lány vagyok).
2017. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem az volt a problémám a gyantával, hogy mire annak a bizonyos hosszúságú szőrszálnak meg kellett nőni, addig olyan sötét és feltűnő dzsungel képződött a lábamon, hogy úgy éreztem magam, mintha Csubakka testbe bújtam volna.

Kb 2 hónapja váltottam epilátorra. Azóta teljesen meg vagyok elégeve vele. Az első használat kellemetlen volt és a bőröm is kissé bepirosodott, viszont másnapra elmúlt.

Úgy érzem hogy azóta a szőrszálak gyengültek, egy picit halványodtak és ritkábban nőnek.

Braun epilátorom van, középkategóriás.

Igaz, hogy egy epilátor drágább mint a gyanta, de gazdaságosabb és évekig kibírja.

Remélem tudtam segíteni :)

2017. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Egy időben én is ezért hagytam abba a gyantáztatást, mert meg kellett növeszteni. Viszont most már vannak olyan gyanták, amik már a 2 mm-es kis szálakat is el tudják kapni, ahová én járok mostanában, ott ilyennel dolgoznak (fogalmam sincs, hogy hívják), és egyáltalán nem gáz, amikor nő vissza. esetleg járj utána, és próbáld ki azt.
2017. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem ez nem igazán zavar.Igaz, hogy erős, fekete a szőr a lábamon, de ha két gyanta közt látszik, akkor ez van. Már nem izgat.
2017. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!