Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatásos a szoli krém ha...

Hatásos a szoli krém ha felkenem órákkal szolizás előtt?

Figyelt kérdés

Munkában ebédszünetben szoktam kimenni szolizni, de nincsen mindig idő arra hogy jó alaposan bekenjem magam szolizás előtt. Sokkal gyorsabb csak beszaladni és kijönni és nem kell hordanom magammal krémet mindig. Ha reggel munka előtt - olyan 6kor reggel bekenem magam és csak 1 kor délután megyek szoliba, akkor még kifejti a hatását a szolikrém?

Szerintetek így is csinálhatom?



2017. jún. 22. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme. Ha nincs annyi időd akkor vegyél inkább spray-t. Azt csak magadra fújod, talán hamarabb meg van mint a krémezés.
2017. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem annyit ér, mintha nem használtál volna semmilyen krémet, szóval szerintem, ha nincs időd a krémezésre, akkor csak feküdj be nélküle
2017. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!