Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok nekem Miskolcon...

Mondanátok nekem Miskolcon olcsó és megfelelő női fodrászt?

Figyelt kérdés
Sajnos most egy jó ideig nem tud fogadni, akihez járni szoktam, de már nagyon ráférne a hajamra egy vágás.Nem akarok semmit különöset, csak a végéből vágni és az oldal frufrum visszavágatni, mert már hosszú, szóval semmi bonyolultabb, de azért nyilván vannak kontárok is, akik még ennyit se nagyon tudnának.

#fodrász #hajvágás #olcsó #Miskolc #egyszerű hajvágás
2017. jún. 22. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A Főutcán egy csomó fodrászat van. Vannak jó árban lévők is és drágák is. Szétnéztél már elsősorban a Városháztér és a Szinvapark között?
2017. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem néztem, mert úgy gondoltam, hogy ilyen központibb helyen úgy is drágább, felénk pedig nem találtam egyet se, de akkor majd szétnézek ott. Köszönöm :)
2017. jún. 23. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!