Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colorista Washouttal kapcsolat...

Colorista Washouttal kapcsolatban szeretnék kérdezni. Allergiára figyelmeztető tesztet mindenképpen el kell végezni?

Figyelt kérdés
A dobozon írják, hogy el kell végezni egy allergiára figyelmeztető bőrpróba tesztet és ez miből áll pontosan? Neten kerestem, de nem találtam semmit és a héten mennék festetni, de kicsit félek, nehogy baj legyen. Egyébként nem vagyok allergiás semmire, de fő a biztonság.
2017. jún. 26. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyi hogy egy kicsit ráteszel a festékből a bőrödre (kar, nyak akárhova), rajtahagyod kb 20 percig, ha nem kapsz tőle allergiás rohamot akkor nyugodtan használhatod. Nem muszáj, én sose csináltam meg, pedig rendes festékkel festem. Nagyon ritka hogy valakinek durva allergiás rohama van festéktől de nyilván jobb ha megcsinálod.
2017. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2017. júl. 4. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!