Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, hogy ennyit fizettem...

Normális, hogy ennyit fizettem, és ilyen furi kioktató volt a fodrász?

Figyelt kérdés

Vállig érő rézvörös hajam akartam szőkíteni. Platina szőkét akartam, de mondta a fodrász, olyan nem lesz.

Akkor mondta, hogy ilyen vöröses szőkét tud, és végül belementem.

Szőkítette, aztán befestette, és picit vágott belőle.

Ezért fizettem 21ezer forintot. És csak vállig érő hajam van.

Csak szerintem sok ez?


És a fodrásznő is arrogáns p. volt, nekem állt, hogy mit képzelek, hogy platina hajat akarok egyből a vöröses hajamból.

Attól, hogy nem vagyok hozzáértő, miért kell letámadni :l


Mondtam neki, hogy nagyon sötét vörös hajam volt, de festék radírral leszedtem és így lett rézvörös. Ott is kioktatott, hogy olyan nem létezik, hogy festékradír, biztos leszőkítettem.


Hiába mondtam, hogy a lenövéseimmel semmit nem csinalt a festéklemosó, tényleg csak a festéket szedte le. Na mindegy.


Arra is külön megkértem, hogy a lenövésem ne szőkítse, mert akkor kb tarka leszek, és nem akarok tejföl szőke hajtővel mászkálni plusz vöröses szőke hajjal hozzá.


Mondta, hogy persze oké, aztán csak azért is bekente, mert bonyolult volt kikerülni.


Arról nem is beszélve, hogy a festék kb 50 percig rajtam volt, mert közbe bejött valami barátnője mikor 30 perc után le akart mosni, és inkább elkezdett azzal foglalkozni.

És ez egy szalon, mert a házifodrászatoktól is félek már, mert ott meg egy idős nő megkopasztott.


Pedig nem kérek olyan bonyolultat szerintem :/ Lányok, ti hogy találtok normális, megfizethető fodrászt?



2017. júl. 4. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Az árral nincs probléma. Nála ennyibe kerül. Nyilván nem egy órát ültél nála ennyi pénzért.

Vörösből tényleg esélytelen a platina, ha azt akarod, hogy maradjon hajad. Még olaplex használatával is necces, és ülhetsz ott reggeltől estig. A festéknek meg nem baj, ha tovább marad fent, mert a kémiai folyamat a hatóidő végén leáll, nem kárpsítja a hajat.

2017. júl. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Magamnak festem a hajam évek óta.

Jelenleg platinaszőke vagyok.

Voltam vörös, fekete, mindegyikből el tudtam jutni a szőkéig.

2017. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Árról nem tudok nyilatkozni, de a bunkó stílusra sosen jogos.
2017. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia. Első alkalomra tényleg bem lehet vorösből platinát. A fodrász meg egy hülye. Fodrász tanuló vagyok. Az első az volt, hogy a jó fodrász nyitott, kommunikatív, udvarias...
2017. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!