Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frakcionális CO2 lézeres...

Frakcionális CO2 lézeres kezelés tapasztalatok, kinél érdemes, mennyi alkalom szükséges megéri egyáltalán?

Figyelt kérdés
32 leszek, tele vagyok pici, de sok kis heggel, kb az apró ráncaim sem látszódnak ki a foltos, heges, bőrhibás bőrömön. Túl vagyok már mikrodermabráziót, hidroabráziót, dermaroller és E-light kezelést a hagyományos kozmetikai kezeléseken kívül. Eleinte még talán javult a bőrtextúrám, aztán vagy már nem használt a kezelés vagy előhozott apróbb bőrhibákat. 20-as éveimet is piros pöttyösen éltem le, sosem volt szép bőröm. Kiszámíthatatlanul szoktak előjönni mitesszeres, kipattogások van, hogy jobb volt vagy hogy rosszabb. De most bestagnált egy csúnya bőrfelület. Nincsenek irreális elvárásaim, csak egy homogén, egyenletes bőr textúrát szeretnék. Én ezt felejtsem is el, hogy lehet szép bőröm vagy érdemes lézeres kezelést kipróbálni?

2017. júl. 7. 13:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!