Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen bőrfiatalító...

Kinek milyen bőrfiatalító eljárás, kezelés, módszer vált be?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arctornára, krémekre, kezelésekre, komolyabb beavatkozásokra. Vagy segíthet az életmódváltozás, nyugalom és kiegyensúlyozott étrend, stb... Visszafordítható pl. a stressz és fogyás miatti arcbőr öregedés?

2017. júl. 18. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
anyának a masszőre szinte csodát művelt az arcával, heti 1-2 alkalommal jár és az étkezés plusz megfelelő vízbevitel is nagyon sokat számít. még ajánlanám az arcjógát. kisidőt vesz igénybe, bármikor csinálhatod és neten fent van mit és hogy kell csinálni
2017. júl. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Azt hiszem belülről "felejtettem el" kellőképp táplálni magam és azért jött ez a hirtelen bőrmegereszkedés. Igen fontos a folyadék, a vitaminok és az arcjógával is próbálkozom, de csak óvatosan. Nem mindegy, hogy mit ráncolsz közben.
2017. júl. 20. 11:02
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Nálam köszönhetően a genetikának, és a két rosszcsont gyerekemnek (:D), már elég korán jelentkeztek a ráncok. A krémekkel sok évig próbálkoztam, hátha, de nem igazán láttam hatásukat, bár tény, hogy puhább lett az arcbőrön, szóval a hidratáltság miatt jó volt.

A páromnak sokat panaszkodok emiatt, ezért tavaly karácsonyra kaptam tőle egy Newa ránctalanító készüléket. Esküszöm, hogy csodát művelt velem, amióta használom, sokan kérdezik, hogy nyaraltam-e, mert olyan fiatalos vagyok és kipihentebbenk tűnök :D

Plusz nem kell baromi drága kezelésekre költeni, mert a gép ugyanazt csinálja, mint a kozmetikusok, csak otthon - szóval csak ajánlani tudom :)

2017. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!