Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfesték csapódott a szemembe...

Hajfesték csapódott a szemembe, kimostam vízzel, de a szemem még mindig csíp, mit tegyek, nagy bajom lehet ebből?

Figyelt kérdés

Pontosítok, egy német márkájú ammónia és peroxidmentes hajszínező ment bele, a hajam előrebukott és ahogy elkaptam a fejem, a tincs vége csapódott bele a szemembe.


A lencsén azonnal látszódott a vöröses elszíneződés (sötétvörös a színező, amúgy a márkája Schwarzkopf Brillance Tönungs Gél) lemostam fiziológás sóoldattal, és bele a peroxidos tisztítóba - mivel még új, remélem, hogy kioldja róla és hordhatom. De ez nem akkora baj.


A szemem miatt parázok nagyon, mi lesz most vele, befogja a festék? (Ez vicc volt csak.) Bele lehet ebbe vakulni vagy mi történik most? Még mindig csíp és pirosas a helye, ahol odacsapódott, mit tegyek?


Kérlek, fodrászok, hozzáértők,írjatok!



2017. júl. 20. 02:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Ez nem játék.
2017. júl. 20. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, ezt én is tudom, de inkább arra lennék kíváncsi, hogy ki tudja, mivel lehet ilyenkor számolni. Kinek volt már ilyen tapasztalata.
2017. júl. 20. 05:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett veled? Rendbe jött a szemed?
2018. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdést, igen, teljesen, kaptam rá Tobradexet, és teljesen jó már! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
2018. dec. 30. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!