Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3 hónap után is látszik a...

3 hónap után is látszik a sebem +volt elfertőződve is, ez normális?

Figyelt kérdés

3 hónapja volt egy kisebb balesetem. Nem tudtam összevarratni időben a nyílt sebem, ami az arcomon keletkezett. Azóta javult sokat igaz, de el volt fertőződve is már, és egyiknap hol piros, hol napokig nem is látni, hol nagyon durva. Mit csináljak vele?

Vagy nyugdjak meg, mert mással is volt ilyen? Ilyen egy sebbgyógyulás ?


2017. júl. 20. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz,ő biztosan többet tud mondani ezzel kapcsolatban mint az internet népe.
2017. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én contraxtubex krémmel kenem a hegemet,ami anyajegyeltávolítás miatt van. Nekem nagyon csúnyán szétnyílt a sebem,egy 1 forintos nagyságú mély lyuk volt ott még 5 hete,ahhoz képest bámulatosan sokat javult a krémtől. Csak egy kb. 3 mm-es csík van már ott.
2017. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!