Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A rövid vagy a hosszú haj a...

A rövid vagy a hosszú haj a dögösebb?

Figyelt kérdés

Szeretnék már változtatni, szóval azon gondolkodom hogy levágatom a hajam. Nem teljesen rövidre, hanem vállig érőre.

Jól néz ki szerintetek? 16/L



2017. júl. 22. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Függ attól, hogy milyen az arcformád meg az arcod.
2017. júl. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez relatív. Valakinek a hosszú áll jól valakinek a rövid.
2017. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Én a hosszú hajat jobban csípem ;)
2017. júl. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Fiatalon még minden jól áll, de szerintem a hosszú haj alapvetően nőiesebb.
2017. júl. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Relatív, hogy kinek mi tetszik, azonban a hosszabb haj valóban nőiesebb.
2017. júl. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy.

Nyugodtan vágj bele.Ez csak haj

2017. júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez nem csak hajhosszon múlik. Ha valaki jól néz ki, jó a kisugárzása akkor (majdnem) mindegy milyen a haja.

Próbáld ki, ha nem tetszik max visszanő.

Vállig érő haj alapból sem olyan rövid.

2017. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálam a dögös a vagány szinonimája, aki meg vagány, az nem görcsöl azon, hogy nőcikés-e, csak csinálja, amit szeretne.


Szerintem a rövid vagányabb. Bár nekem volt mell alá érőtől pixiig minden, úgyhogy a vállig érőt nem mondanám rövidnek.

2017. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a rövidebb vagányabb, a hosszabb nőiesebb. mindkettő nézhet ki jól, adhat teljesen más összképet.
2017. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:

Függ sok mindentől, de leginkább attól, melyikben hogy érzed magad. Nekem volt mellig érő hosszú, aztán levágattam vállig érőre, akkor éreztem magam a legszexibbnek és nagyon sokan mondták is, hogy sokkal jobb lett tőle a kisugárzásom. Aztán most meg félhosszú szőke hajam van, ebben is nagyon jól érzem magam, és erre még több dicséretet kapok. Szóval szerintem összefüggés van azzal, hogy melyik hajjal hogy érzed magad, mert akkor a kisugárzásod is úgy változik.


Nekem alapvetően a rövidebb, félhosszú haj jobban tetszik és rendezettebb benyomást kelt, mint a nagyon hosszú, de van kivétel, persze.

2017. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!