Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 évesen ombre hajfestés?

14 évesen ombre hajfestés?

Figyelt kérdés

Barnából menne át szőkébe. Igazából ez egy ideje divat és nekem nagyon tetszik. Úgy vagyok vele hogy megcsinálom (mivel egy osztálytársamnak szőke ombre a másiknak vörös..sőt az iskolába csómonak bevan festve fiúknak is és nem egy gyenge suliról van szó) de nem azért csináltatnánam meg mert hasonlítani akarok rájuk csak elmondtam:D

De nektek mi a véleményetek róla?:)



2017. júl. 23. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináltasd de csakis fodrásszal.
2017. júl. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem jó. Nekem is lesz csak világosbarna. :)

14/l

2017. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak is fodrásszal:) köszönöm😊
2017. júl. 23. 08:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak elcseszed vele a hajadat. Főleg hogy szőke lesz a vége..
2017. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Mi lenne? Csináld, ha jól esik. Nekem egyszer volt melírozva a hajam, 13 évesen, de sajnos nem tudtam elmenni fodrászhoz vele, egy béna ember csinálta, hetekig kapucniba jártam. :D Most gondolkozom én is balayage festésen. Az valamennyivel természetesebb hatást kelt, mint az ombre. :)


20/L

2017. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!