Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan és mivel borotválkozzak...

Hogyan és mivel borotválkozzak? (Bocsi hogy hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval 1 hét múlva vízpartra megyünk családdal nyaralni , és szörös a hónaljam. Le szeretném borotválni. Mielőtt valaki megszólal: olvastam itt sok ilyen kérdést , de egyikben sem találtam választ.


Milyen eszközök kellenek hozzá? Milyen borotvát ajálnlotok? Kell borotvahab? Mivel csak anyukám van , ne gáz ha elé állok és kérek pénzt borotvára? A boltban sem lesz cink hogy borotvát veszek? Nem sima eldobhatós borotvát szeretnék , hanem ilyen testszőrvágót , ami elektromos. Van ilyen egyáltalán?


Az olyan válaszokat mellőzzük légyszives hogy : Fogd meg magad és borotváld le. Minden normális valaszt felpontozok! Koszi! 13F



2017. júl. 23. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Nyugodtan vegyél egy borotvát és borotváld le. Sima, eldobhatós tökéletes. És szerinted miért lenne gáz ilyet vásárolni? Pár száz forint egy darab. Vegyél a zsebpénzedből.

Egy jó szőrvágó, létezik ilyen, ami jó minőségű is, az több ezer forint, nem biztos, hogy anyukád pont erre akar költeni.

Amúgy fürdés után célszerű, borotvahabot használj, és szépen szőrnövekedéssel ellentétesen lehúzód a borotvát és jó napot! Tudom, hogy nem ezt akartad hallani, de fentebb megindokoltam, hogy miért ez a legcélszerűbb.

2017. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1. válaszolóval. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Bemész egy boltba és veszel egy csomag, sima műanyag eldobható borotvát+ egy olcsó borotvahabot. A kutya nem fogja nézni, hogy lány vagy. Ha valaki mégis megkérdezi, akkor a bátyádnak, apádnak, barátodnak veszed és kész. Fölösleges komoly felszerelésre költeni azért az 1-2 alkalomért. Higgyél az idősebbeknek, nem beszélnek hülyeségeket.
2017. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi eddig mindenkit felpontoztam. Utolsó: fiú vagyok XD
2017. júl. 23. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nem is muszáj borotva hab

csak jól a tusfürdőt felhabzod ott a hónaljadnál és csak simán leborotválod..

lehet már venni 200 ft-os eldobhatós borotvát

nem nagy szám az egész

pár perc és meg leszel vele :)

2017. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!