Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek bejöttek az Avonos/Orif...

Nektek bejöttek az Avonos/Oriflames termékek?

Figyelt kérdés

Mindenki isteníti őket, de nekem nagyon nem váltak be.

Testápolók, arcápolók, pattanástalanítók mind-mind hatástalanok. A krémek nem hidratálnak kicsit sem. A tusfürdőket fürdés után pár perccel nem érezni. A körömlakkok egy fürdéssel lepattogzanak. A testpermeteket szintén nem érezni 3-4 percnél tovább. Parfümből is kevés ami tartós.



2017. júl. 26. 13:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Az Avonos vízálló szempillaspirálban tüsszentettem hármat, le is folyt.
2017. júl. 26. 13:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Az avon care glicerines kézkrém nélkül nem tudnék élni!
2017. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem jöttek be.

Esetleg a körömlakkok jók, a krémekkel soha többé nem akarok foglalkozni.

2017. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 stuglife válasza:
Nekem mindkét cégtől vannak termékeim, az oriflame-et azóta próbálgatom, mióta szépségtanácsadó lettem. A zsíros bőrre való termékek egyik helyről sem jöttek be, semmit nem segítettek. (Maximum a love nature teafaolajas tonikjával sminket lemosok...) Sajna ez is olyan, hogy meg kell találni azt, ami nekünk beválik, totális lutri az egész.
2017. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!