Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colorista washout színező...

Colorista washout színező után megmarad az eredeti hajszíne a hajamnak?

Figyelt kérdés
Loreal sunkiss jellyvel szokítettem ki a hajam. Nagyon szeretném kipróbálni a colorista színezőt,de félek hogy a szép szőke hajam színe megváltozna utána😕 Szerintetek?

2017. júl. 28. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért színező mert teljesen kikopik. Megmarad a szőke alatta
2017. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom😊
2017. júl. 28. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a Sunkiss Jellyvel van kivilágosítva a hajam, és 2 hete volt befestve rózsaszín colorista szinezővel. Azóta 4szer mostam hajat + egyszer voltam strandon is, ahol szintén ázott, de még mindig látszik, és elég csúnya. Már nem rózsaszín, egy kicsit olyan rosegoldos, inkább barackos árnyalatú a hajam vége, és még mindig sötétebb mint feljebb a teteje... Én megbántam,hogy beszineztem, és nagyon remélem, hogy teljesen kifog kopni, ideje lenne
2017. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, aszkorbin savas samponozással kijön!:) pár száz ft a dmben vagy gyógyszertárban, összekevered samponnal és jól beledörzsölöd a rózsaszín részbe. Nekem így teljesen kijött szivatott szőkéből a rózsaszín
2017. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha a színező spray valtozatát használnám? Ami elvileg egy mosás után kijön a hajból. Igaz ez?
2017. júl. 29. 09:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, az egy mosással kijön
2017. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele mert a kék a türkiz meg a piros az nem jon ki a tobbi igen
2017. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!