Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilárt vegyek, melyik...

Milyen epilárt vegyek, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Már volt 2 db Philipsem, a legegyszerűbbek. Az elsőt 4 éve vettem, de hamar tönkrement. Valami zárlatot kaphatott, mert sistergés és utána nem tudtam nekapcsolni. Akkor visszavittem és kaptam helyette egy levásárolható utalványt. Én hülye meg ugyanúgy hoztam helyette egy Philiphs készüléket. Nos ez egy év után elkezdte nem kiszedni a szőrt, vissza se vittem, már lejárt a garancia, mit mondjak, nem szedi ki a szőrt egyáltalán? Próbáltam kitisztítani teljesen többször is, de semmi.

[link]


Ilyen volt. Nem tudom kifogtam-e mindig a hibásakat, de amúgy se voltam vele megelégedve teljesen.



2017. júl. 30. 17:13
 1/1 A kérdező kommentje:

* epilátort

te úristen

2017. júl. 30. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!