Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

A szemöldököm vége nagyon ritka itt-ott nől oda csak szőr, és ha nől is ki hullik. Mit tanácsoltok rá?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szemöldök, szőr, hullás, ritka

08-04 08:48  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szedj vitamint vagy ricinusolaj

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 08-04 08:51 Privát üzenet
Pótold ki szemöldökporral. Azzal szép lesz az eredmény, de nem lesz természetellenes, ha normális színt választasz és nem vastagon viszed fel. Persze a hétköznapokban szerintem felesleges, de időnként jó megcsinálni.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 08-04 09:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat:) persze pótolni szoktam de ha nem sminkelem magam nagyon zavar és már évek óta így vagyok. Valamikor elviselhetö de mikor jobban ki van hullva nagyon zavar

# 3/6Időpont 08-04 09:36 Privát üzenet
Tényleg próbáld ki szerintem a ricinusolajat. Én kb 1 hete bekenem minden este vele, reggel lemosom, és már most látszik a változás. Nekem is ritka a vége, de már nagyon szépen alakul az egész.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 08-04 10:17 Privát üzenet
Tényleg próbáld ki a ricinusolajat, én is azzal kenem minden este. Azelőtt nekem ronda volt a szemöldököm, mert túlságosan kiszedtem, szinte alig maradt pár szál, és mindig még itthonra is festettem. Most már egyáltalán nincs szükség rá, nagyon szép dús szemöldököm lett szoval szerintem mindenkepp megér egy próbát. Ráadásul nem is drága és sokáig kitart :)

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 08-04 11:55 Privát üzenet
A tetováltatáson is el lehet gondolkodni, csak jó szakembert válassz,ne olcsót :)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 08-06 21:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől hullik a hajam?
Rettentően hullik a hajam már hónapok óta, mit tegyek?
Hogy lehet az, hogy nem hullik a hajam és nemis tünik kevésnek mégis az elválasztómnál mintha ritka lenne. Csak nem kopaszodok?! :|| L
4 hónapos kisfiam van, a hajam hajmosáskor csomókba hullik, összefogni már alig merem a hajam, mert két oldalt a hajam már nagyon ritka. Rettegek a hajmosásoktól mert félek alig..
Vékony szálú ritka hajam van, ami folyton hullik. És ez ellen szeretnék valamit tenni. Mit tegyek, hogy a hajam dúsabb legyen, és kevésbé hulljon?
Hogyan hasznaljam a ricinus olajat a hajamra? Az a baja hogy nagyon vekony, ritka hajam van! Es meg az is hullik ( ( (irjatok ki hogy csinalja es hogy tenyleg olyan jo-e?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu