Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szemöldököm vége nagyon...

A szemöldököm vége nagyon ritka itt-ott nől oda csak szőr, és ha nől is ki hullik. Mit tanácsoltok rá?

Figyelt kérdés

2017. aug. 4. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Szedj vitamint vagy ricinusolaj
2017. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pótold ki szemöldökporral. Azzal szép lesz az eredmény, de nem lesz természetellenes, ha normális színt választasz és nem vastagon viszed fel. Persze a hétköznapokban szerintem felesleges, de időnként jó megcsinálni.
2017. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat:) persze pótolni szoktam de ha nem sminkelem magam nagyon zavar és már évek óta így vagyok. Valamikor elviselhetö de mikor jobban ki van hullva nagyon zavar
2017. aug. 4. 09:36
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg próbáld ki szerintem a ricinusolajat. Én kb 1 hete bekenem minden este vele, reggel lemosom, és már most látszik a változás. Nekem is ritka a vége, de már nagyon szépen alakul az egész.
2017. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg próbáld ki a ricinusolajat, én is azzal kenem minden este. Azelőtt nekem ronda volt a szemöldököm, mert túlságosan kiszedtem, szinte alig maradt pár szál, és mindig még itthonra is festettem. Most már egyáltalán nincs szükség rá, nagyon szép dús szemöldököm lett szoval szerintem mindenkepp megér egy próbát. Ráadásul nem is drága és sokáig kitart :)
2017. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tetováltatáson is el lehet gondolkodni, csak jó szakembert válassz,ne olcsót :)
2017. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szemöldök végének ritkulása, a pajzsmirigy alul működésének jele lehet. A hullásának még kb. 10 féle oka lehet. Inkább menj el vele orvoshoz!
2019. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!