Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szőrös a hátam és a...

Miért szőrös a hátam és a hasam? 13/L

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, előre félek a strandtól mert szégyellem.A combom is ráadásul..a kezem is bár ott már borotválom, hogy legalább amíg rövidujjúba vagyok ne látszódjon.De a hasam meg a hátam is szőrös,ráadásul barna vagyok..mégcsak nemis szőke :( Apum elég szőrös, lehet hogy tőle örökötem lány létemre? Már már is megjegyezte h milyen vagyok. Anyumnak nem merem mondani mert úgyis csak azt mondja h ez nem igaz, mert még azt sem akarta engedni h a lábszáramon borotváljam. Mit csináljak?? :S
2010. máj. 23. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:

a lábad borotva, amúgy sztem szőkítő

egyik barátnőm is szőrös kicsit a hasán, de nem fura, mert nyáron lebarnul, és nem látszik

nem akarom egy 13 éves kislánynak azt mondani, hogy menjen szoliba emiatt, de próbálj kicsit kifeküdni a napra, amint kisüt

2010. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is azt javasolom amit az 1.hozzászóló.Vegyél melírport és hozzá oxy-t és azzal szőkítsd a kezeden.A borotvától csak erősebbek lesznek a szőrszálaid,a szőkítéstől nem :)
2010. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Azt kihagytam,hogy előtte kend be a kezed vékony rétegben nivea krémmel és akkor nem fogja csípni a bőröd.5 perc mindkét kezeden elég lesz :)
2010. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne borotváld se a lábadat,se semmidet,inkább használj epilátort:attól nem lesz annyira vastag a szőrőd.

Szerintem beszélj anyukáddal biztos ő is tud adni tanácsokat.

2010. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szia,bocs utolsó vagyok, vmit kihagytam: akár egyszer-kétszer elmehetnél gyantáztatni. Kérd meg anyukádat.Engem anya sokszor elvisz. 15/L
2010. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kezedet ne gyantázd, nem nézi senki ugyanis. A lábad, hasad, hátad - gyanta. Lehet, hogy sok a hormonod. Van egy barátnőm, akivel így van, gyógyszert szed és tökéletesen megvan már. : )
2010. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amugy ha csak pihék vannak a hátadon az nem gáz
2010. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%

19:18

Bocsi ebben abszolút nem értek egyet, hogy nem nézik a kezét egy lánynak.. Nekem 2 lánnyal is ez határozta meg az első (negatív) benyomást hogy szőrös volt a keze..

18/F

2010. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
38%
azért mert vuki vagy
2011. jún. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!