Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt köztetek olyan,...

Van itt köztetek olyan, akinek tetszik a combig-térdig érő haj? Kort és nemet is írjatok.

Figyelt kérdés

2017. aug. 4. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha csak log akk az undorito ha mar felvan gumizva v vmi van vele csinalva az mar jo! :)
2017. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Amúgy természetesen dús, egészséges, erős, fényes, nem töredezett hajra gondolok :)
2017. aug. 4. 15:47
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Igen..nekem olyan a hajam combig ér....13 vagyok lány.

Barna haj

Kék szem

Kockahas

2017. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Nekem nem tetszik. Sok lenne a gond vele, meg egészségtelen is, főleg ha dús, nyak- és gerincbátalmakat okozhaz, gondolj bele hány kiló az a sok haj. Plusz még igazából csak akkor nézne ki jól, ha göndörítve lenne, vagy felkötve, ami meg plusz munka reggelente. Ez csak az én véleményem volt, tuti nem vállalnám be, de ha neked tetszik, akkor ne változtass.

17/L

:)

2017. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem most ez a célom :D a hátam közepéig ér most éppen... nagyon szeretném. engem ebben csak az zavar, hogy rettenetesen sok a hajam és emiatt kezelhetetlen. frizurát nem lehet készíteni, a copfnál is rágabalyodik a gumira, dehát... :D vállaltam :D kíváncsi leszek, milyen lesz ha megnő :D
2017. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Ja.

17/F

2017. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2017. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, nagyon szexinek találom mindkét végletet, azaz vagy extrém hosszú, vagy extrém rövid / kopasz :) (lányok hajára gondolok) (F)
2018. márc. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A keresőszavak kicsit megmosolyogtatóak, de mindegy.

Szerintem a derékig érő hajnál fölösleges hosszabb, kb odáig teljesen normális. Odáig tetszik.

48/f

2018. márc. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a térdemig ért, 10 évig semmit se vágattam belőle. De végül nagyon ráuntam, mert csak összefogva néz ki jól az ilyen hosszú haj szerintem és mindennap azzal szenvedtem.. Ezért levágtam a fenekemig, így is nagyon hosszú és sokkal kevesebb vele a gond, jól néz ki simán kiengedve is és egészségesebb is lett.
2018. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!