Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki meg tudná osztani...

Valaki meg tudná osztani velem a tapasztalatát lézeres (IPL) tartós szőrtelenítéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mennyire volt hatékony, hány kezelésre volt szükség, volt-e valamilyen mellékhatás? :)

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2017. aug. 9. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szart se ér, ugyanúgy visszanő a szőr. Tapasztalat.
2017. aug. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt szomorúan olvasom :( Hány alkalommal voltál?
2017. aug. 12. 01:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ipl az villanofény és nem lézer. Semmit nem ér, tapasztalat, kb 6-7 alkalommal voltam. A lézert javasolnám inkább, de abbol sem mindegy , milyen, az igazán hasznosak rohadt drágák.
2017. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ipl kezelésen voltam még 2012ben és nagyon elégedett vagyok. A lábamon és hónaljon csak kb 30% tűnt el, viszont ami visszanőtt az gyengébb és azóta nem volt szőrbenövés ami régen probléma volt. A bikinivonalon viszont a 90% eltűnt (kb 5 kezelés után), ez azóta se nőtt vissza.
2017. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznos! :)

Jöhetnek még további tapasztalatok :)

2018. jan. 26. 23:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ahogy nézem a válaszokat eltérőek a tapasztalatok. Szerintem nem a kezelés fajtájával van a baj hanem azzal ahol csinálták. Ha hozzá értő tapasztalt szakember csinálja nem lesz gond. De ha Kóklerhez megy az ember azzal nem lehet mit kezdeni. Az a baj, hogy a weboldalon nincs feltüntetve, hogy kókler vagyok.


Vannak olyan helyek ahol ingyenesen ki lehet próbálni az e fajta kezeléseket és írásos garanciát is vállalnak rá.


Írd be a googli ba hogy ingyen ipl és lehet köztük válogatni. Próbáld ki valamelyiket szerintem nincs mit veszteni legfeljebb az időt amit utazással töltesz el.

2018. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!