Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok! Ti mit...

Hosszú hajú lányok! Ti mit csináltok a hajatokkal, ha strandra mentek?

Figyelt kérdés

Vagy 5 éve nem voltam strandon, és a vállig alig érő hajamból mára fenékig érő lett. Régen nem volt sok baj vele, a napon szinte meg is száradt, leengedve hagytam mindig.


Holnap megyek strandra újra, és nem tudom mit csináljak a hajammal. Csak kontyoljam fel? Befonjam? Nem tudom, hogy vizes lesz-e, mármint teljesen lebukok-e a víz alá, de ha igen, akkor nagyon nehéz lesz kibontani utána? Ha igen, akkor nem vizezem nagyon össze. :D



2017. aug. 10. 14:58
 1/8 anonim válasza:
100%
Én beszoktam fonni. Mert ha simán kontyolod akkor mikor szét szeded kócos lesz szerintem.
2017. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. derékig érő hajam van. Én fel szoktam kontyolni mert azt nem bírom, ha vizesen rámptapad vagy lóg össze-vissza, én befonva sem szeretem. Strandon így is szoktam hagyni, nem bontom ki mert úgy igen, tiszta kócos és össze van bogozódva. Legalábbis az enyém. Így nem szárad meg, de én nem bánom mert otthon utána mindig hajat mosok mert a napon megszáradva undorítóan néz ki a hajam.
2017. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Erősen gondolkodok abban, hogy lófarokba kötöm és úgy fonom be. Aztán ha zavar, vagy mégsem jó úgy, akkor felkontyolom úgy fonással együtt. Strand után pedig hajmosás, már most is eléggé zsíros, de nem akartam strand előtt hajat mosni.

2017. aug. 10. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fenékig érő hajam van, én kontyot csinálok olyan nagy szőrös hajgumival :D azt nem nehéz kiszedni vizesen sem :)
2017. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És tényleg! :D
2017. aug. 10. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Konty vagy nagy csattal fogom össze
2017. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de hozzászólok. Nekem is fenékig érő hajam van. Általában befonom, és kontyot csinálok belőle.
2017. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%
7. Szoknyát és magassarkút is hordasz? Vagy csak a munkagép zajára emlékeztető gitárhang hülyített meg?
2017. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!