Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

A rosszfogamtol hullik a hajam?

Honapok ota hullik a hajam, szerencsere folyamatosan nonek helyettuk uj hajszalak, de fogalmam sincs, hogy mitol hulik. Viszont valamelyik nap olvastam, hogy akar gyulladt fogtol is hullhat...nekem ugyan gyulladt fogam nincs, legalabbis nem faj, de ket bolcsesseg fogam is elegge rossz, de mind a 4ferden van kijove es az iny kicsit erzekenyebb is ezeknel a fogaknal pl fogmosasnal faj az inyem itt. A fogsoromat nem nyomja ez a 4fog azert is lettek benthagyva, de ezek alapjan amit leirtam hullhat ettol a hajam?

Keress kérdéseket hasonló témákban: bölcsességfog, hajhullás, fog, haj

08-13 01:11  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
TR75 nevű felhasználó válasza:

Lehetséges. Rossz (gyulladt) fog okozhat hajhullást (meg sok minden mást is).

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 08-13 01:36 Privát üzenet
én egyszer elpanoltam a fodrásznál, hogy extrém lassan nő a hajam egy ideje. meglepődtem, mikor az első kérdése az volt, nincs-e rossz fogam.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 08-13 08:24 Privát üzenet
*elpanaszoltam

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 08-13 08:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon hullik a hajam? Mitől?
A szemöldököm vége nagyon ritka itt-ott nől oda csak szőr, és ha nől is ki hullik. Mit tanácsoltok rá?
Szemöldökceruzától másnak is hullik a szemöldöke?
Tegnap este észrevettem, hogy hullik a hajam. Lehet azért mert picit napszúrást kaptam?
Nem fésülködök mert hullik a hajam jó ötlet?
Nagyon hullik a hajam. Ez miért van és ilyenkor mi a teendő? 14/l

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu