Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Utóbbi hónapokban egyre...

Utóbbi hónapokban egyre pattanásosabb a homlokom és az állam, lehet a nyári melegtől?

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 22:10
 1/4 anonim válasza:
Szia! :) Szerintem igen, mert az melegben jobban törölgetjük az arcunkat is, így lehet hogy a por vagy ilyesmi beleült a pórusokba, aztán pedig begyulladt és bumm! Ott a patti... :( de az is lehet, hogy most kezdett el a tinikor a bőrödön is így megjelenni . Tudom, hogy nagyon rossz. A gyulladt,csúnya pattanásra este ha kensz egy kis mentolos fogkrémet, az reggelre lelohasztja. Ez is bőrtípustól függ, nekem épp, hogy egy kicsit, van aki pedig esküdözik rá. Szerintem mindenképp próbáld ki. :) Remélem, tudtam segíteni. :)
2017. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is belejátszhat, de a pubertás is. A korodról nem írtál semmit.
2017. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21 vagyok, egész tinikorom alatt nagyon szép bőröm volt, most is csak a homlokom közepén jöttek ki meg az államon pár, de már ezek is zavarnak nagyon :D Szerintem tuti a melegtől van, mert most Görögországban nyaralok és nagyon feltűnően több lett, mint otthon volt...
2017. aug. 18. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy az ottani konyhától.
2017. aug. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!