Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran ajánlatos...

Milyen gyakran ajánlatos hajat mosni? És mit tegyek hogyha folyamatosan hullik a hajam (hajhagymával együtt)

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

A hajad végén a kis fehér valami az nem a hajhagymád!!!! A hajhagymád nem tud kihullani!-.-

Hullik a hajad? Menj vérvételre.

2017. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hanem akkor mi az?
2017. aug. 17. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Heti 2 lenne az idealis szerintem.

En sajnos 2-3naponta mosom

2017. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A fehér pottyok a haj végén azért vannak mert töredezik a hajad menny ės vágass belőle mert így nem bír nőni..amugy nagyon hullik?? Pl fésülködésnél mindig lenteről felfelé haladj es szepen nyugodtan fesuld.....am akkor mosd mikor nagyon kell vagyis latszódik hogy zsíros nagyon..egy osztálytársnőm 3 hetente mossa a haját...ėn hetente 1x de így nyáriszünetbe nem nagyon izgat ha senki se lát :D am ne is nagyon gumizd nekem kiskoromban az lett a vege a hosszú hajamnak,hogy levagattam fiusra mivel mindig összefogtam ..ma meg már nsm is akarom osszefogni úgy kell kényszeríteni engem
2017. aug. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!