Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mivel kezelitek a pattanáso...

Ti mivel kezelitek a pattanásokat?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem krémre gondolok,hanem valami egyszerűbb házilag elkészíthető oldatra,vagy bármire. A krémeket azért nem szeretem,mert csak bizonyos ideig lehet használni őket a különböző összetevők miatt.:/

2017. aug. 18. 22:01
 1/5 anonim válasza:

Rengetek házilag elkészíthető oldat van fent az interneten. Nézz utána!

Különben én azt ajánlom, hogy menj el bőrorvoshoz, és ő majd ír ki rá valamit. Esetleg kérhetsz a patikában valamit rá. Én cink tablettát szedek, plusz van egy olyan cink kenőcsöm, amit minden este felkenek az arcbőrömre, és reggel pedig lekosom. Amióta használom, egyre kevesebb a pattanás. Akár egy, esetleg másfél hónap alatt is megszabadít a pattanásoktól. :)

Sok sikert!

2017. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nivea Visage Young, nem házi, de a legjobb
2017. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tamuska válasza:
Cink kremnek mi a neve?:)
2017. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teafaolaj.
2017. szept. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kamilla tea
2017. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!