Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami tipp hajnövesztéshez?

Valami tipp hajnövesztéshez?

Figyelt kérdés
Szeretném hosszúra megnöveszteni a hajamat. (Fiú vagyok). Kicsit unalmasnak találom a mostani fazont, ezért döntöttem a hajnövesztés mellett. Ha meg nem tetszik, max levágatom :D. Felül olyan 20-25 centi hosszú, körbe kb. olyan 10-13 centi. Kb. 3 hónapja kezdtem el növeszteni, rengeteg kenceficét rákenek, hogy kicsit belesegítsek a növekedésbe. Valami tipp, hogy hogyan lehetne hosszab rövid időn belül? Ezalatt nem azt értem, hogy egy nap alatt egy méteres hajam legyen, hanem, hogy pl. egy hónap alatt 13 centiből mondjuk legyen 17 centi. Valami ilyesmire gondoltam.
2017. aug. 20. 01:45
 1/2 anonim válasza:
Olvass utána a ricinus olajnak, és HAJrá!
2017. aug. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A ricinus olajról hallottam, nagyon sok mindent, rengeteg mindennek utána olvastam. Egyelőre, amit a saját kis pénztárcám is bírt (kisebb gondok voltak a melóhelyen, így pici kis részletekben érkezik a fizu, és amikor kicsit több volt nálam a boltban, vettem egy üveg olivaolajat) az a tojás+olivaolaj pakolás. Kétszer használtam, az elsőnél értem el növekedést, a második inkább az "állagát" pofozta helyre. Majd a ricinuson is elgondolkodok, illetve ha úgy jön ki, akkor egy kis kókuszolajat/zsírt (olajként ismerem) is veszek.
2017. aug. 22. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!