Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani fodrászt/fod...

Tudnátok ajánlani fodrászt/fodrászszalont, ahol jók rövid hajban és szeretnek is rövid hajat csinálni? Akiknél eddig voltam (sztárfodrászoknál is) mind hosszabbra hagyta mint szerettem volna, mint mondtam.

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, nem szeretnek nőknek rövid hajat csinálni, nem elsőre váltottam, mindig többedszerre.
2017. aug. 21. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szentkirályi Anita nagyon jó rövid hajakat csinál,nekem Anyukám jár hozzá akinek rövid a haja és mindig jól megcsinálja neki.
2017. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elmennék borbélyhoz.
2017. aug. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szuper! Ha te elmennél borbélyhoz, szerintem akkor menj el borbélyhoz. Köszi az építő jellegű hozzászólást. Lehetne mondjuk vicces..Pl.
2017. aug. 27. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!