Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak a borommel?

Mit csinaljak a borommel?

Figyelt kérdés
Szombat delelott megyek kozmetikushoz nagykezelesre es aznap este megyek buliba is. Termeszetesen le fogom alapozni az arcom, egyebkent is le szoktam. De nincs valami tippetek hogy rovid ido alatt hogyan csillapithatnam a gyulladast? Vagy hogyan tudnek erosebb, szebb fedest elerni az alapozoval? Vagy barmi olyan tippnek orulnek ami ezzel kapcsolatban megkonnyitene a dolgom. Elore is koszonom szepen :) 15/l

2017. aug. 21. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Egy teszkósszatyor, rajta lyukak a szemeidnek a szádnak.
2017. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ezt a rendkivul kedves es hasznos valaszt. Ugyan nem tudom, hogy mivel erdemeltem ki de biztosan nyomos indokot volt hogy ilyen valaszt irj egy szerintem tisztessegesen kiirt kerdesre.
2017. aug. 21. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak egy lehetséges megoldási tipp. De! Komolyan. Nem fogod max sminkekkel elnyomni, de a friss kezelés hamarabb gyógyul ha nem sminkeled. Te tudod. Más lehetőség, hogy valamelyik program kimarad.
2017. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ti milyen hentesekhez jártok? Az én bőröm inkább mitesszeres, de szokott pattanás is lenni, soha nem jövök úgy ki a kozmetikusomtól, hogy extrán piros pöttyös a fejem, mindig tesz rá nyugtató krémet és max 1 órán belül szinte elmúlik a nyomkodás nyoma. És nem gőzöl, hanem zselével puhítja a bőröm.
2017. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!