Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű legyen a hajam?...

Milyen színű legyen a hajam? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Lilán, kéken vagy narancson gondolkozom.

Egyszerűen nem tudok dönteni köztük :(



2017. aug. 23. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egyszerre mind és gondolkodni se kell. Vállald be!
2017. aug. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kis infót adhatnál a bőr és szemed színéről, és a hajak pontosabb árnyalatáról
2017. aug. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy én válaszolok, én a kérdező barátnője vagyok :D normál színű a bőre, kék szeme van. Szőke a haja :)
2017. aug. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A normál színű bőrrel sajnos nem sokat mondtál :D
2017. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem akarok a járási negatív lenni, de szerintem jó döntés volna azon elgondolkodni, hogy egyáltalán be akarod-e festeni. A szőke haj nagyon szép, az általad említett színek ellenben általában furcsa pillantásokat váltanak ki az emberekből. Persze lehet, hogy pont ez a cél, de én azt tudom neked mondani, hogy javarészt az szokott hajat festetni/piercinget lövetni/tetoválást csináltatni, aki szeretné magát érdekesebbé tenni. Csak itt az igazi plot twist, hogy ettől hetekig, nagyon max hónapokig fogja magát az illető érdekesebbnek érezni, utána minden visszaáll. Nem ettől lesz érdekes ember valaki, az a belsőből fakad.

Valószínűleg nagyon fiatal vagy még, és most értél be a kísérletezős korszakba, ami tökéletesen normális, ilyenkor szerintem sok lánynak (még fiúknak is :D ) forognak hasonló gondolatok a fejükben. Én azt javaslom, azért rágd még ezt át jó alaposan még egyszer, beszélj róla bátran szüleiddel is, mondd el, miért szeretnéd. Ha pedig megvalósításra kerülne a sor, én azt gondolom először próbáld ki "kicsiben", mondjuk festess be egy-két tincset narancssárgára, és azt hordd hónapokig, kóstolj bele milyen érzés. Egész hajkoronát én semmiképp nem festetnék.


Üdv: Libra94

2017. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%
Kék kék kék! Szerintem az a legszebb szín, nekem is olyan volt a nyáron egy darabig. :)
2017. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lila
2017. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!