Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szőkített hajra ráfestek...

Ha szőkített hajra ráfestek hajszínezővel és lekopik megmarad a szőkített haj?

Figyelt kérdés

Már kb. fél éve szőkítem a hajam végét, mivel az alaphajszínem a sötét szőke, és ombre hajat szerettem volna. Egy ideje használom a balea szőkítő spray-ét csak a ajvégekre és nagyon szép világos szőkébe átmenő természetes hatású ombre hajam lett.


Viszont mindigis ki akartam próbálni a kimosható hajszínezőket (pl. colorista ) ami pár mosásig tart, aztán kikopik.


A kérdésem, hogy ha a végét mondjuk befestem lilára, majd kikopik, ugyanolyan szőkített marad-e?



2017. aug. 23. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a büdös életbe nem kopik ki,de ha lekopik igen szőke maradsz. Nem barnul be vagy nem tudom mire gondoltál.
2017. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
Coloristával nincs tapasztalatom, de más hajszínezőkkel igen. A kék és lila árnyalatok közül sok van, ami nem kopik ki szépen, hanem világos zöld vagy mocsárszínű marad. Érdemes ennek utánanézni színezőválasztás előtt.
2017. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak attól féltem, hogy majd ugyanolyan sötétszőke lesz a hajam, mint szőkítés előtt, mert azzal együtt kopik ki a szín is, de megnyugodtam. Vagyis hát kétszer is meggondolom milyen színnel illetve egyeltalán beszínezzem-e:)
2017. aug. 23. 18:27
 4/7 anonim válasza:

Nekem fodrász olyasmit mondott hogy a kék árnyalatok zöldesre kopnak, a piros meg rózsaszínre, és valóban van olyan ami nem jön ki teljesen.

Amúgy én Schwarzkopfos rózsaszín színezőt szoktam tenni az ombre hajamra, az teljesen kijön. Ha meg szeretnék megszabadulni tőle hamarabb, akkor c-vitamonos samponos pakolás pár alkalom alatt lehozza.


(Egyébként a szőke nem tud kikopni, attól leszel szőke hogy a hajadból kiszedi a szőkítés a pigmenteket, nem a hajszál külsejét fedi be.)

2017. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Most a colorista peach színét próbáltam ki, igaz nem lett nagyon barackos, inkább pink de tetszik. Most majd kiderül mikorra kopik tényleg ki
2017. aug. 25. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, kikopott már?
2017. okt. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy kipróbáltam a peach és dirtypink-et és esküszöm hogy egy szempillantás alatt kikopott :D Második hajmosás után kikopott, tehát 5 napig volt a hajamon a szín. Sajnáltam mert eszméletlen szép volt, főleg ha ombéra csináltam!
2017. okt. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!