Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pár hónapja motoszkál bennem...

Pár hónapja motoszkál bennem hogy a szép, hosszú hajam nagyon rövidre vágassam, csak mert kíváncsi vagyok milyen érzés. Szerintetek megbánnám?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, milyen lehet nagyon rövid hajjal létezni, milyen érzés hogy nem lóg bele semmibe, mennyivel lenne könnyebb a fejem... Egyébként szeretem a hosszú hajam, és szerintem jól is áll, csak ez valahogy egy ideje nagyon foglalkoztat
2017. aug. 24. 21:11
 1/9 anonim válasza:
Nehoyg! Én levágattam, és később nagyon durván megbántam. Most újra hosszú, és imádom, sokat is foglalkozok vele. Szerintem ha unod a hajstílusod, akkor vágass bele valamilyen fazont, fufrut, vagy nézz körül neten pl zendeya hajstílusai között, mert ha valaki akkor aztán ő mindent kipróbált. Válassz egy neked tetszőt, és hívhatod is a fodrászt :)
2017. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon megfogod bánni, hidd el. Nekem is motoszkál ez a fejemben de mindig elvetem
2017. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem, ha már megfogalmazódott benned a kérdés, akkor megéri belevágni. ;-) Ha nem tetszik, visszanöveszted, de ha nem vágatod le, ottmarad az érzés, hogy mi lett volna ha...
2017. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rengeteget ápolom a hajam, és tényleg nagyon szép, dús, hullámos, derékig ér, csak maga az érzés foglalkoztat nagyon, hogy milyen lehet röviden.. Egyébként tudom hogy a hosszú haj jobban áll mint a nagyon rövid. Arra is gondoltam hogy mi lenne ha csak vállig vágatnám ( az is vagy 30 centi :D). Csak aztán ugye maga az új érzete tart pár hétig, visszanöveszteni meg több év..
2017. aug. 24. 21:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a hátközépog érős hajamast kleósra levágattam.Fogton a vége hol ki hol be kunkorodatt,amikor elalalutam az maga volt a borzalom,nem lehetett becsurizni,szólval folyton a szemembe lógott.Ez 5 éve volt.Azóta megnőtt de vágattam is belőle,most a vállam alá ér 5cm-vel és növesztem.Hidd el megbánod.
2017. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele, fiatal vagy, vissza nő, ne légy sablon hosszú hajú, légy egyedi, bevállalós.
2017. aug. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%

Kezdjük ott, h a se@ig érö haj gáz, nem divat, és hiába ápolod, akkor is el van törve, csúnya, nem áll sehogy stb.

Nekem lapockáig ért, de egy honapja levágattam, ugyanilyen megfontolásbol, mint te. De én nem nagyon rövidre, hanem ilyen pixi fazonura. Kb 10 évet fiatalitott rajtam és nem bántam meg. Azt bántam volna, ha nem probálom ki. Majd megnö. Az emberek 95 %a szerint nagyon jol áll, 1-2 ffi mondta csak, h hosszabb hajjal nöiesebb vagyok. Tény, h a hosszu haj, ha van formája és nem csak log, mint szüz máriának, akkor nöcisebb, de mivel nekem szép az arcom, ugyanugy nöies maradtam. Szoval sokmindentöl függ ez. Fejforma, arc, haj fazon. Nekem nagyon jo fodrászom van, én vele beszéltem meg, és ö benne bizok ilyen téren. Ezért is mertem belevágni. De ha nagyon parázol, menj el egy parokaboltba és probálgass fel rövid fazonokat, h hogy éreznéd ugy magad.

2017. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogd össze szorosan a hajad, és ha tetszik úgy az arcod, akkor nyugodtan mehet tüsire vagy pár millisre (esetleg nullásra is, ha nagyon bátor vagy ;)). Nekem amúgy nagyon tetszik az ilyen bevállalós "frizura" lányokon.
2017. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi újság, volt vágás azóta? :)
2017. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!