Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lenne a frissen festett...

Mi lenne a frissen festett sötét barnás-feketés hajamat hamvasító samponnal kezdeném el mosni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a világos színek megőrzésére van, szőkés színekre, csak én barnát akartam(ami túl sötét lett),hogy majd erre fessek rá fehéres szőkét.

2017. aug. 29. 11:52
 1/8 anonim válasza:

ugyan ezen gondolkozok :D

Valaki?

2017. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A hamvasító arra jó, hogy a vöröses árnyalatokat kiszedi a világos hajból. Sötétbarnán nem fog látszani semmi.
2017. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De biztos változtat valamit,csak nem tudom mit. A feketéből már kéket is csinált valakinek...

Félek, hogy kifakítsa és csúnya lesz,de kiakarom próbálni

2017. aug. 29. 12:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fakítja ki,a hamvasítóban nincs szőkítő,vagy hidrogén,csak kékeslila pigmentek,amik több használat után enyhe lilás árnyalatot adnak a fehér hajnak. A sötétszőkén is alig látsizk,nem hogy a feketén. Esetleg ha nagyon erős koncentrátumú hamvasítót használsz,akkor egy kicsit lilás lehet :)
2017. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vöröses színeket semlegesíti.
2017. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem történne, még a narancsra szívott hajjal se csinál semmit, csak világos szőkét hamvasít.
2017. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit a négyes ír. Fehéres szőkéhez durván le kell szívni, miért festetted barnára ha fehéret akarsz?
2017. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vörös volt,amin nem állna jól a szőkés fehér, ez meg túl sötétre sikerült:)) de leoldjuk ezt a festéket s kiszőkíttetem egy fodrásszal
2017. aug. 29. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!