Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon igénytelen vagyok, és...

Nagyon igénytelen vagyok, és mindenhol gombás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves tinilány vagyok, és nagyon igényes akarok lenni, olvasok sok újságot ahol ezerféle krémet ajánlanak, és nem azt mondom hogy én is annyi hülyeséget akarok kenni magamra, de az azért bosszantó, hogy mindenféle divatmagazint olvasok, aztán vagy 5 helyen gombás vagyok, 100 kiló felett vagyok, most az észkombányok elkezdhetnek fújjozni, ezért gombás a lógó hasam alatt, a fülem mögött, a farpofáim felett, a lábam, a köldököm, bepáhlt és vörös csíkos a combom belseje, mitesszeres az arcom, és ilyen apró, pici kiemelkedések vannak rajta, de ezerszer kisebbek mint egy pattanás, épp hogy lehet érezni (ez kisebb baj).

Egyszerűen nem tudom, mivel kellene ezeken javítani, gomba elleni krémet próbáltam, de nem segített. Eddig nem nagyon voltam higénikus (jó az voltam, de csak alap, fürdés, fogmosás hajmosás kb ennyi)

Úgyhogy kezdésnek... hát rohadtul ki vagyok akadva...



2017. aug. 29. 21:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Sry a kategoriaert.
2017. aug. 29. 21:35
 2/10 A kérdező kommentje:
Jah latom jo kategoriaba irtam 😀😊
2017. aug. 29. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a súlyodon változtatsz, minden problémád megoldódna.
2017. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Áhhh...biztos nem kamu!

Most miért gondoljátok? :O

2017. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy gombás mindenhol mert a bőröd nem tud szellőzni a súlyfeleslegtől. Ahogy az első is írta, le kéne fogynod hogy ne lógjon a bőröd, addig pedig hintőporozd.
2017. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nekem egész életemben lógó hasam volt, de soha nem voltam gombás.
2017. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek bőrgyógyász, aztán kőkemény fogyókúra. Előtted az élet, ne 100 kilósan akard leélni.
2017. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:

Először is el kellene menni egy bőrgyógyászhoz, aki segít kezelni a gombát. Aztán keresd fel az orvosodat és kérj tőle segítséget a fogyáshoz. Mivel még fejlődésben vagy, nem diétázhatsz úgy mint egy felnőtt és ha hirtelen kezdesz mozogni, a nem megfelelő mozgásformával többet árthatsz magadnak, mint amennyit segítene. Az is lehet, hogy a hormonjaiddal is gond van. A doki tovább tud küldeni a megfelelő helyre, ahol segítenek diétát és mozgást beállítani, hogy az ízületeid ne menjenek tönkre, ha tényleg nincsenek rendben a hormonok, ad gyógyszert. Az arcoddal pedig kozmetikust keress fel.

Amúgy a szüleid hol vannak? Ők nem látják hogy nincs rendben ez a nagy túlsúly 14 évesen?

2017. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kamu.
2017. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu?

Attól még hogy te egy álomvilágbam élsz ahol minden a plasztik meg a műség attól mások még nem tökéletesek bármennyire is fáj:)

Honnan szerezted az információt?

2017. szept. 1. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!