Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Növesztem a hajam, de inkább...

Növesztem a hajam, de inkább szénaboglya lassan, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavasz óta növesztem a hajam, és felvetődött bennem egy kérdés. A lényeg, hogy életemben nem volt hosszú hajam, és kb 10 éve fésűt se fogtam a kezemben, most pedig a hajamat szeretném, ha szépen hátra simulva nőne, nem pedig az ég felé össze-vissza, mint most. Lassan úgy nézek ki úgy, mint David Hasselhoff a 70-es években. Jelenlegi állapot szerint bő 4 cm hosszú, egyébként fekete és egyenes/enyhén hullámos.

Amikor megmosom szépen lelapul, hátra lehet simítani, de amint megszárad, megint ilyen:


[link]


Ha van lehetőség, szeretnék kihagyni a dologból mindenféle sprét meg hajkencét, de egyelőre azt sem tudom, melyik végénél fogjam meg a fésűt.


A válaszokat előre is köszönöm!


21/F



2017. aug. 29. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát, mivel ilyesmi a hajad, ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. Tipikus dróthaj. Esetleg egy fodrásszal beszélj, h van e vmi ötlete, de ne várj sok jot. Zselé nélkül ilyen marad.
2017. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki férfiaknak hajápolókat használni:) (ha ezért nem akarsz kencéket)
2017. aug. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig a dús, nagy hullámos haj szexibb, mint a lenyalt. De idővel ha hosszabb lesz, a súlya úgyis lehúzza. Nekem is nagyobb volt a fejem, amikor rövidebb hajam volt (21/l).

Azóta milyen? Sikerült megnövesztened?

2019. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült hát! Azóta magától (hiszen eltelt lassan két év) lesimul, és tényleg elég jól fest. :)
2019. jan. 8. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!