Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami praktika száraz hajvége...

Valami praktika száraz hajvégekre?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fodrásznál ,vágott a hajamból es szokitette a végét es festette is. Viszont nagyon száraz lett tőle. Valami tipp hogyan tehetném egészségessé?

2017. szept. 1. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

- Kókuszolaj, argánolaj esetleg

- Syoss-tól van egy nagyon jó hajpakolásom, (7 complete repair), fekete tubusos.Imádom!😊

- Kallos banános hajpakolás

Ezeket használom felváltva, hogy puha legyen, meg balzsamot (szintén syoss)

2017. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kallos hajpakolások ill nem kimosandó balzsam
2017. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ecet! Fényes és lágy lesz.
2017. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én hajamat soha nem érte festék, nagyon vigyáztam rá, természetes szőke. Viszont 12-3 éves koromig nem vágattam, csak utoljára 8 évesen. Mindig copfba volt, utáltam egyébként. Iszonyatosan eltört. 14 évesen kezdtem újra ápolni, le kellett vágatnom 10-15 centit, de szerencsére így is váll alá ér jóval. Szóval amivel rendbe hoztam: sokáig ricinus olaj, majd meguntam és aztán kókusz olaj. Felhagytam a sok mesterséges anyaggal, kémiai vegyiszerekkel amik pl. egy átlag samponban van. Alverde sampont használok, nyilván tudom az se természetes 100%ig, de sokkal jobb a hajam, természetes esése van stb... Hajvégápolónak száraz hajra is szoktam kókusz olajat, de csak óvatosan, mert zsírosít.
2017. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia, én ezt a receptet használom:

-ricinusolaj

-kókuszolaj

-olívaolaj

-méz

egy régi, átmosott samponos flakonba keverem össze, és így elég egyszerű használni. Valamikor pár perccel zuhanyzás előtt kenem fel a hajvégeimre, akkor is szép puha lesz tőle a hajam, de az a legjobb amikor áll rajta vagy 1-2 órát. Hajmosás után meg a Balea vaníliás hajbalzsamját használom. Mióta ez lett az új hajápolási rutinom sokam megjegyezték, hogy sokkal szebb lett a hajam. :)

2017. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!